Perakende satış alanında da  hizmet A Power Jeneratör’ün tecrübeli ve güler yüzlü satış ekibi, güç tespiti, montaj yeri keşfi gibi mühendislik hizmetleri konusunda müşterilerine ücretsiz hizmet verip, ekonomik ve uzun ömürlü çözümler sunmaktadır.

Satış Sonrası Hizmetler – Yetkili Servislerimiz

A Power Jeneratör dinamik ve çözüm odaklı çalışan Satış Sonrası Hizmetler departmanıyla yurt içi ve yurt dışı tüm müşterilerine montaj, arıza, revizyon, bakım konularında 7/24 kesintisiz hizmet verip, teknik destek sağlamaktadır.

A Power Jeneratör’ün Satış Sonrası Hizmetler birimi, firmanın satışını gerçekleştirdiği bütün ürünleri kesintisiz uzun ömürlü çalışmaları açısından takip altına alarak, müşterilerine gerekli bildirimleri yapmaktadır.

Haftanın 7 günü, günün 24 saati Acil durumlar için +90 532 242 28 32  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Montaj

A Power Jeneratör satışını yaptığı tüm jeneratörlere ücretsiz olarak ilk çalıştırma hizmeti vermektedir. Ayrıca, jeneratör setlerinin kurulacağı mahalde yüksek performansla, güvenli olarak, uzun ömürlü çalışabilmesi için kablolama, oda boyutlandırma, zemin, demonte-monte, montaj, havalandırma, gibi kurulum konularında ücretsiz olarak danışmanlık desteği vermekte olup, gerektiğinde müşterilerinin talepleri doğrultusunda bunlar gibi montaj hizmetlerini de üstlenerek anahtar teslim işler de yapmaktadır.

Periyodik Bakım

Jeneratör setlerinin maksimum performansla, uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde ihtiyaçlara cevap verebilmesi için, belirli dönemlerde veya çalışma sürelerinde, genel kontrollerinin yapılması, filtre, yağ, antifriz gibi sarf malzemelerinin değiştirilmesi gerekmektedir.
Bu kapsamda; Kürkçüoğlu Jeneratör merkez servisi ve yetkili servisleri, kendi üretimi ve diğer tüm marka jeneratör setleri için, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, “Periyodik Bakım Anlaşması” yapmak suretiyle, ürünlerin daha verimli çalışabilmesi ve değerlerinin korunabilmesi için hizmet vermektedir

Yedek Parça

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin minimum 10 yıl süreyle yedek parça temini sağlanmaktadır. İhtiyaç halinde, yedek parça talepleri 7/24 prensibiyle stoktan karşılanmaktadır.  Üretimini yaptığımız tüm jeneratör setlerine 10 yıl boyunca yedek parça desteği sağlamak firmamızın ana prensiplerindendir.

Kiralama

Gerek enerji olmayan ve elektrik enerjisinin uzun süreli kesileceği yerlerde, şantiyelerde, fuar, konser, gösteri gibi organizasyonlarda acil enerji ihtiyacını karşılamanın en pratik yolu jeneratör kiralamaktır.

Bu gibi durumlarda A Power Jeneratör Kiralama Departmanı, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz
Kendi alanında bilinir, güvenilir, her zaman iyiyi arayan, pazar payını devamlı arttıran, kaliteden ödün vermeyen, çalışanına ve müşterisine değer veren bir firma olmak.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve jeneratör sektöründe yeni iş alanları yaratarak ürün gamını genişletip iş hacmini artırmaktır. Çalışan personelinin niteliklerini geliştirip yenilikçi, gelişimci, insana değer veren firma olmaktır.

Hedefimiz
Yakın zamanda jeneratör ve forklift sektöründe en çok bilinen markalardan biri olmak.